Pirmā interese par iluzionismu man radās jau 7 gadu vecumā, kad kāds burvju mākslinieks no visas publikas tieši mani izraudzījās par asistentu, kādā no saviem trikiem. Kopš tās dienas mani tik ļoti ieinteresēja šī māksla, ka es patstāvīgi sāku spert pirmos soļus, lai apgūtu dažādus trikus gan no grāmatām, gan citiem man pieejamajiem materiāliem un resursiem.

Vēlāk, 2003. gadā, kad biju tikai 14 gadus vecs, iestājos Baltijas Iluzionistu klubā, kļūstot par tā jaunāko biedru, bet jau 2007. gadā, bez kandidātu pārbaudes laika, mani uzņēma Eiropas Ziemeļvalstu Iluzionistu biedrībā, kā arī Somijas Iluzionistu klubā.

Stils, kādā es uzstājos tiek dēvēts kā modernā jeb mūsdienīgā maģija, kas īpaša ar savu specifiku, jo dažādus trikus vai ilūzijas iespējams demonstrēt bez īpašiem sagatavošanās darbiem vai milzīgiem, speciāliem rekvizītiem, bet gan ar visparastākajiem priekšmetiem, neiespējamo padarot iespējamu. Galvenais, uz ko tiek likts uzsvars manos priekšnesumos ir roku veiklība jeb manipulācija un pārdabiskuma efekts. Pārsvarā uzstāšanās notiek pēc iespējas mazākā attālumā no publikas, lai varētu būt maksimālā kontaktā ar skatītājiem.

Uzstājos korporatīvajos vakaros, kāzās, dzimšanas dienās, kā arī cita veida banketos, strādājot gan uz skatuves, gan publikā, maksimāli iesaistot arī skatītājus.

Šo neparasto mākslu apguvu privātstundās pie vairākiem Eiropas iluzionisma meistariem, vēlāk savu talantu un meistarību attīstot festivālos un salidojumos dažādās valstīs. Tas viss man ir ļāvis sasniegt pasaules meistaru līmeni, lai rādītu neticamas un apbrīnojamas lietas un ļautu noticēt brīnumam.